Gry menedżerskie

Tych czytelników, których ciekawią profesjonalne Gry Menedżerskie  zachęcam usilnie do przeanalizowania stworzonej przez naszych konsultantów strony internetowej opisującej symulacje ekonomiczne i gry menedżerskie z kilkunastu obszarów dotykających biznesu. Proponujemy przykładowo symulacje z zarządzania strategicznego, problematyki sprzedażowej, symulacje komunikacyjne a jednocześnie symulacje z dziedziny finansów i ekonomiki organizacji biznesowych.
Stworzona przez naszych trenerów baza symulacji prezentuje wiele programów: planszowe, realizowane w plenerze czyli outdoor, opracowane na interaktywnych rekwizytach. Symulacje były stworzone dla zespołów liczących razem od pięciu do 180 pracowników. Są zaplanowane na czas od kilkudziesięciu minut do 16 godzin szkoleń o dynamicznym przebiegu i ponadprzeciętnej efektywności gdy chodzi o kształtowanie świadomości.
Oczywiście nie są to ani trochę  symulacje losowe. Nie zawierają elementu  kostki czy rzucania monetą ani podobnych rekwizytów opartych na prostej przypadkowości gry.
Zajmujemy się także pisaniem oryginalnych gier jak również korporacyjnych symulacji od podstaw na zamówienie, dostosowanych do indywidualnych oczekiwań.
symulacje opracował Rafał Szczepanik, uznany szkoleniowiec. Wdrożył w różnych firmach blisko sto gier dotyczących zagadnień miękkich (np. podejmowania decyzji i kilkadziesiąt symulacji dla różnorodnych firm – np. w firmach leasingowych, produkcji lekow, sieciach hurtowni czy telekomunikacji i energetyce. Rafał napisał w minionych dwunastu latach chyba największą liczbę symulacji w kraju HR.
Nie prowadzimy jednak gier realzowanych zdalnie. Twierdzimy (a opieramy się na kilkuset treningach opartych o symulacje), iż w problemach miękkich a także menedżerskich bywają one znacząco mniej wydajna techniką edukacji.  

Ten wpis został opublikowany w kategorii Inne i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>