Imprezy integracyjne

Od już szesnastu lat współpracujący nami trenerzy pracują nad zagadnieniami integracji zespołów. W tym czasie zorganizowali ponad sto dwadzieścia sesji incentive i blisko dwieście team building. To daje nam prawo stwierdzić że uważamy się za otrzaskaną firmą wykonującą szkolenia team building, wyjazdy integracyjne i eventy.

Nasi wykładowcy Wiktor  Fiński i Eleonora  Radwańska doliczyli się wspólnie sześćset godzin prowadzenia szkoleń.

Autorem naszych scenariuszy jest doświadczony trener i zarazem wzięty publicysta branżowy Tymon Bosak – z zamiłowania amator kręgli a jednocześnie wypraw górskich i  uczenia tych dyscyplin przez doświadczenie.

Prowadzone przez nas imprezy najczęściej realizujemy na Podlasiu, w województwie wielkopolskim, w Sudetach, na terenie Jury i nad licznymi polskimi rzekami – oferujemy bowiem integrację przez zabawy realizowane na wodzie.

W ofercie mamy dziesięć programów realizacji spotkań pracowników. Od łagodnych po ekstremalne. Spotkania team building prowadzimy od listopada do marca zwykle pod dachem a przy dobrej pogodzie na zewnątrz. Zaprojektowaliśmy w gronie naszych trenerów około dwustu gier szkoleniowych, które pozwalają nam dostosować się do każdej grupy uczestników. Od brygadzistów po handlowców, od prezesów po sprzątaczki, od małych firm po duże organizacje. Każdorazowo dopasowujemy się do oczekiwań naszych klientów.

Współpracujemy z blisko 100 obiektami  wybranymi do imprez integracyjnych  w dowolnie wybranym przez Państwa  miejscu.

Uczestnicy zorganizowanych w naszej organizacji projektów team building, szkoleń i eventów wyrażają na forach dyskusyjnych pogląd że jesteśmy godni zaufania i wiarygodni a na zajęciach sprawnie moderujemy ćwiczenia, które nie tylko bawią, ale też ucza przydatnych w pracy i życiu codziennym kompetencji. Zapraszamy do przygotowania eventu z udziałem naszych trenerów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>