Najnowsze szkolenia z motywowania

Od maja serdecznie zapraszamy nasze najnowsze szkolenie z motywowania. Jest to warsztat adresowany do pracowników z przedsiębiorstw  sektora biznesowego z branży Internetowej i nowych technologii, wydobywczej i supermarketów.

Szkolenie koncentruje się na zagadnieniach związanych z nowoczesnym biznesem. Tematyka omawia problemy które zwykle pojawiały się w zapytaniach ofertowych.  Staramy się więc odpowiedzieć na potrzeby pracowników w dwudziestym pierwszym wieku.

Warsztat prowadzi wyjątkowo nie nasz regularny trener Jarosław Józefiak . Ten projekt mamy zamiar zdelegować Krystynie Jackowskiej, która opracowała ten warsztat. Jest ona mniej dośwoadczonym choć bardzo perspektywicznym konsultantem . Niedawno obroniła pracę doktorską w zakresie tego szkolenia.

Treningi dedykowane do potrzeb klienta chcemy organizować w kilkunastu chwalonych przez uczestników obiektach szkoleniowych, które zapewniają dobre sale konferencyjne. W pakiecie oferujemy możliwość skorzystania z atrakcji obiektu, np. SPA, sauna i masaże.

Organizatorem jest nasz dośwoadczony kooperant – firma Training Projects. To pod jej logiem będzie organizowane to szkolenie. Z uwagi na to że liczba miejsc jest limitowana – dbamy o indywidualn charakter kursów – prosimy o  szybkie rezrwowanie miejsc dla kursantów.

Wszyscy uczestnicy dostaną po zajęciach materiały poszkoleniowe w postaci segregatora  oraz miesiąc bezpłatnych konsultacji telefonicznych, a dodatkowo abonament w naszym  internetowym forum eksperckim. Polecamy Państwa uwadze to szkolenie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Szkolenia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>