Zarządzanie zespołem – szkolenie

Najnowszą propozycją, w naszej szerokiej ofercie szkoleń, jest niezwykle nowoczesny program rozwijania umiejętności pracowników  z zakresu  zarządzania zespołem. Serdecznie zachęcamy do udziału w nim wszystkich szefów, liderów oraz osoby które planują pełnienie takiej roli w niedalekiej przyszlości.

Warsztat trwa 2 dni. Trening  realizowany jest interaktywnymi metodami. Sesje w połowie oparte są na burzach mózgu i analizach praktycznych. Prezentacje to zaledwie kilkanaście procent czasu. Daje to szansę na aktywne uczestnictwo praktycznie każdego z kursantów przez niema cały czas prowadzenia spotkania.

Szkolenie organizujemy w chwalonym przez klientów  hotelu na Mazurach – Roberts Port.  Koszt pobytu, zawierający popołudniowe zabawy jest bardzo korzystny.

Szkolenie realizuje Rafał Szczepanik -  szkoleniowiec z uznanym w biznesie nazwiskiem. W poprzedniej firmie zakończył karierę jako wiceprezes Pracuj.pl.

Uczestnicy poprzednich edycji naszego warsztatu w ankietach po zajęciach zwracają uwagę głównie, że było ono realizowane w atrakcyjnej formie. Większość twierdzi, że poleciłaby je każdemu, kto pracuje w biznesie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>