Zbliza się termin na wyjazdy integracyjne

Gdy kończy się zima  to bardzo dobry moment by zaplanować  szkolenie integracyjne. Najczęściej sprawdzone i niedrogie hotele są wolne i mamy możliwość wybrać taki, który ma niezbędny plener i sprzęt zgodne z planowanym programem zajęć. A przy okazji jest w okolicy naszej siedziby i podróż nie potrwa zbyt wiele godzin.

Oczywiście iż lokalizacja to jedynie pierwszy krok do udanego szkolenia team building. Jeżeli chcemy przeprowadzić wyjazd integracyjny bez zaliczania błędów dobrze jest wybrać agencję trenerską prowadzącą szkolenia integracyjne lub imprezy o charakterze team building. Szukajmy firmy z polecenia a niekoniecznie najtańszej. Nie jest sztuką zaoszczędzić dziesięć procent, a po powrocie do firmy narzekać na swoje niepotrzebne chomikowanie kasy.  Analizujmy raczej staż instruktorów, oryginalność oferowanego ćwiczeń, zmodyfikowanie agendy do naszych oczekiwań i na koniec – bezwypadkową historię, szczególnie gdy są zajecia ekstremalne.

Jeżeli szkolenie team building i wyjazd integracyjny planowany jest na sto i więcej uczestników, cała akcja przygotowawcza może się wydłużyć na dłuższe miesiące. Uzgodnić harmonogramy dla tylu  uczestników bywa będzie bowiem zadaniem wymagającym czasu.  I jeszcze znalezienie hotelu , który wynajmie tak wiele miejsc w dobrym terminie – to także czasem Syzyfowa praca.

Podsumowujac powiedzmy o dwóch  nie tak bardzo skomplikowanych sprawach gdy organizujemy nasz wyjazd integracyjny lub wyjazdowe szkolenie team building. To dojazd na miejsce imprezy, a druga rzecz to uzupełniające aktywności wieczorne między innymi impreza wieczorna, albo występy komika lub znanego aktora itp.  To również ważne elementy eventu team building i nie powinnismy o nich zapomnieć.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Szkolenia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>